Керівництво художнього музею просить мітингувальників не громити будівлю

Керівництво Національного художнього музею України звернулося до представників влади та опозиції з вимогою утриматися від дій, які загрожують будівлі музею

Про це повідомляється у відкритому листі колективу Національного художнього музею України, розташованого на вулиці Грушевського.

Зокрема, працівники музею звертаються до президента, прем'єр-міністра й уряду України, а також представників опозиції та громадянського сектору з вимогою утриматися від дій, які загрожують будівлі музею - пам'ятника архітектури національного значення та унікальної колекції вітчизняного образотворчого мистецтва, широко відомої у світі.

«Враховуючи масштаб і серйозність небезпеки, яка загрожує НХМУ через ескалацію громадянського конфлікту і ведення активних дій в безпосередній близькості від музею, закликаємо всі сторони громадянського протистояння: пам'ятати про відповідальність за збереження державного культурної спадщини. А також утримуватися від навмисних або випадкових дій, які можуть пошкодити Музей і прилеглі до нього території», - повідомляється в листі.

Крім того, співробітники просять надавати колективне сприяння працівникам музею у виконанні їх службових обов'язків.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating