Під час масових заворушень в Києві, міліція мала право стріляти, - МВС

Під час вчорашніх масових заворушень міліція мала право застосовувати вогнепальну зброю

Як повідомив начальник Управління масових та спортивних заходів ДГБ МВС України Олег Матвєйцов, це передбачено ст.12 Закону України «Про міліцію».

«Стаття 12 Закону України «Про міліцію» чітко вказує, що у разі  групового нападу на працівників міліції, що загрожує їхньому життю та здоров`ю, правоохоронці мають  право застосовувати вогнепальну зброю», - зазначив представник МВС.

За його словами, учора міліціонери діяли не також жорстко, як дозволяє їм у цій ситуації закон. Стосовно тих, хто вчиняв активні протиправні дії застосовували лише спеціальні засоби активної оборони, які використовуються під час несення служби з охорони громадського порядку. Зокрема, це сльозогінний газ, спеціальні засоби для відстрілу гумовими кулями несмертельної дії та світло-шумові гранати.

Начальник Управління масових та спортивних заходів також наголосив на тому, що водомети учора використовувалися лише для того, аби загасити пожежі.

У зв’язку з тим, що активісти прийшли на Європейську площу із запалювальними сумішами, фаєрами та іншими піротехнічними засобами, підпалили службові автомобілі міліції та інші об’єкти, правоохоронці використали водомети для гасіння пожежі та нерозповсюдження її далі, - підкреслив правоохоронець.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating