Іракські терористи обіцяють підірвати олімпійський Сочі

Іракське радикальне угрупування "Ансар аль-Сунна" пригрозила терактами під час Олімпійських ігор у Сочі. Екстремісти розмістили відеозвернення в інтернеті.Виступ супроводжується показом фотографій з Волгограда, взятих з преси.

Бойовики угрупування також пригрозили нападами в олімпійському Сочі.У заяві угруповання вказується, що теракти скоїли люди, яких звуть Сулейман і Абдурахман. У «Ансар аль-Сунні» заявили, що атаки були проведені після того, як лідер « Імарату Кавказ» Доку Умаров оголосив про припинення мораторію на атаки в РФ, і пообіцяли продовжити свої акції.

Однак, за даними Associated Press, випустивши відео угруповання називається «Вілайят Дагестан» і базується не в Іраку, а на Північному Кавказі.

Доку Умаров, якого вважають лідером "кавказької банди", на початку 2012 року наказав скасувати всі теракти в Росії. Але в липні 2013 року він заявив про необхідність зриву Олімпіади в Сочі.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2013 року в Волгограді з інтервалом менше, ніж на добу, сталися два вибухи. 29 грудня смертник привів у дію вибуховий пристрій біля рамки металодетектора на центральному залізничному вокзалі міста, а 30 грудня інший смертник вибухнув у тролейбусі. У цілому в результаті вибухів загинули 34 людини, більше 70 отримали поранення.

Доку Умаров, якого називають лідером кавказького бандпідпілля, на початку 2012 року наказав підлеглим відмовитися від атак на території РФ, мотивувавши це початком акцій громадянського протесту в Росії. У липні 2013 року він, однак, скасував свій мораторій на теракти, заявивши про необхідність зриву Олімпіади в Сочі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating