Фестиваль молодих композиторів і виконавців пройде в Харкові

II Фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики» пройде з 20 по 26 лютого в Харківському національному університеті мистецтв ім. І. П. Котляревського. За інформацією офіційного сайту ХНУМ, в рамках фестивалю відбудуться виступи українських та зарубіжних музикантів, круглі столи, майстер-класи, виставка та спектакль.

Відкриє фестиваль концерт, присвячений музичній культурі Польщі. Під управлінням диригента Великого тетру в Познані Патриції Печара прозвучать прем'єри робіт, написаних у рамках стипендії міністра культури Польщі «Gaude Polonia» - Симфонії №2 Івана Пахоти та Фортепіанного концерту Олени Шевченко.

У рамках фестивалю, зокрема, відбудуться концерт та майстер-клас ансамблю ноутбуків «Elektri4ka» з Австрії, презентація фортепіанних творів американського композитора Джорджа Крама та виставка робіт молодих художників зі Львова. Закриє фестиваль театральна постановка на музику харківського композитора Віри Ібрямовой.

Вперше Фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики» відбувся у 2012 році. Проект покликаний зміцнити культурні зв'язки, допомогти творчому спілкуванню між організаторами та учасниками фестивалів сучасної музики, які проводяться в Україні та інших країнах.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating