Жанна Фріске хвора на рак

Те, про що давно здогадувалися шанувальники співачки, сьогодні підтвердилося офіційно: Жанна Фріске хвора на рак. Заява від сім'ї і близьких про недугу поп-співачки опубліковано на офіційному сайті артистки.

Цивільний чоловік Фріске Дмитро Шепелєв, який в ці хвилини перебуває з Жанною поруч, змушений підтвердити припущення засобів масової інформації і просить поставитися з розумінням до ситуації, що склалася .

«Те, що довгі місяці залишалося виключно справою нашої родини, на жаль, кілька днів тому стало суспільним надбанням. При цьому ми хочемо припинити будь-які спекуляції і вважаємо, що шанувальники та небайдужі до Жанни люди мають право знати правду. Нашій сім'ї випало суворе випробування. Жанна хвора на рак. Ми продовжуємо боротися за неї і ні на хвилину не перестаємо вірити. Ми звертаємося до всіх із єдиним проханням підтримати нас добрим словом і молитвою. У найближчому майбутньому ми б хотіли утриматися від коментарів, для того щоб незабаром повернутися до вас, я сподіваюся, з хорошими новинами. А зараз просимо дати нам зосередитися на єдино головному - здоров'i і життi Жанни. Побажайте нам добра», - написав він.

Нагадаємо, що в квітні минулого року Жанна Фріске стала мамою, народивши сина Платона.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating