50 міліціонерів постраждало у вуличних зіткненнях в Києві

Близько 50 правоохоронців з черепно-мозковими травмами, переломами та отруенням доставлені до лікарні після заворушень у Києві, повідомляє МВС України.

"До лікувальних установа госпіталізовано вже 49 правоохоронців <...> У них діагностовано закриті черепно-мозкові травми, переломи і отруєння невідомими речовинами", - йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

Відомство також зазначає, що масові заворушення тривають понад десять годин.

"У бік правоохоронців постійно летять камені, піротехнічні засоби, пляшки із запальною сумішшю", - йдеться в повідомленні.

Зіткнення в центрі Києва на вулиці Грушевського почалися в неділю після восьмого за рахунком народного віче. Коли виступи зі сцени закінчилися, частина демонстрантів пішла на прорив оточення із співробітників органів внутрішніх справ, які охороняли урядовий квартал. Протестуючі використовували дерев‘яні кійки, тротуарну плитку, метали «коктейлі Молотова», підпалили кілька автобусів і частково прорвали очеплення. Міліція застосувала водомети. 10 нападників заарештовані.

Президент України Віктор Янукович доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Клюєву створити робочу групу для врегулювання політичної кризи

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating