«Правий сектор» взяв на себе відповідальність за заворушення в Києві

Радикальна організація «Правий сектор» взяла на себе відповідальність за атаку на кордон правоохоронців на вул. Грушевського в Києві. Про це свідчать записи на їхніх сторінках в соціальних мережах.

Учасники «Правого сектору» пишуть, що мирні протести українців ні до чого не призвели, і тепер боротьба вийшла на новий рівень. «Смерть режиму внутрішньої окупації ! Воля або смерть! Слава Україні!» - йдеться в їхньому зверненні до народу.

За інформацією прес-служби МВС, під час сутичок на вул. Грушевського постраждало понад 70 правоохоронців, понад 40 співробітників органів внутрішніх справ госпіталізовані.

Нагадаємо, 19 січня, близько 15.00, кілька сотень демонстрантів намагалися прорватися через міліцейський кордон до будівлі Верховної Ради. Мітингувальники збиралися вимагати від ВР скасування низки прийнятих 16 січня законів, які суттєво обмежують права і свободи громадян. У результаті виниклого конфлікту були спалені кілька автобусів і вантажівок правоохоронців. Демонстранти стали кидати в правоохоронців каміння і петарди. У відповідь правоохоронці застосували світлошумові гранати, водомети і гранати зі сльозогінним газом.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating