Сумський університет отримав 3 «зірки якості» за підсумками міжнародного аудиту

За підсумками аудиту, проведеного міжнародною компанією QS (Великобританія), Сумський державний університет отримав три «зірки якості». Про це повідомляє прес-служба міністерства освіти і науки України.

Сумський державний університет став першим українським вищим навчальним закладом, який взяв участь у незалежному зовнішньому аудиті QS STARS.

Перевірка проводилася в університеті восени минулого року. За результатами аудиту по кожному напрямку діяльності, а також в цілому ВУЗу були присвоєні «зірки якості».

Так, найвищі оцінки (п'ять «зірок») університет отримав в категоріях «Teaching» - кількісний і якісний склад викладачів, а також задоволеність студентів якістю освіти; «Access» - рівні умови і доступність навчання; «Engagement» - соціальна спрямованість діяльності і «E - learning» - розвиненість електронних технологій навчання.

Крім того, чотири «зірки» ВНЗ отримав в категорії «Employment» - працевлаштування випускників і авторитетність серед вітчизняних і міжнародних роботодавців.

В цілому за підсумками міжнародного аудиту QS STARS СумДУ отримав три «зірки якості» з п'яти можливих.

Нагадаємо, компанія QS (Великобританія) - укладач відомого рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings. 15 % університетів світу, які входять до ТОП-групи рейтингу QS, також мають три «зірки якості», а 6 % - дві «зірки».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating