Члени харківського «Оплоту» запрошують євромайданівців з'ясувати стосунки в бійцівському клубі

Вранці 17 січня члени громадських організацій «Оплот» і «За порядок» заблокували активістів Автомайдану на Європейській площі в Києві. Представники цих організацій заявили, що Євромайдан проводиться у столиці незаконно і може призвести до кровопролиття.

«Ми зберемося, підемо разом з киянами та растянем цей Майдан по шматочках. Я не хочу кровопролиття. Нікого бити ми не будемо. Але всіх бажаючих побитися, помірятися силами запрошуємо до нашого бійцівського клубу, де проводяться бої без правил у клітці. Просто, чесно, по-чоловічому. Не треба влаштовувати боїв на вулицях. Вся Україна буде з радістю спостерігати, як прихильники Євромайдану битимуться з прихильниками іншого вектора розвитку. Всій Україні буде цікаво», – заявив на прес-конференції голова Харківської громадської організації «Оплот» Євген Жилін.

За його словами, до «Оплоту» входить близько тисячі молодих людей, в основному спортсменів.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва заборонив мітинги у центрі Києва і на прилеглих вулицях до 8 березня 2014 р. Позов з приводу заборони мітингів подала Київська держадміністрація.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating