Сьогодні вночі помер президент WBC Хосе Сулейман

Хосе Сулейман, президент Всесвітньої боксерської організації, помер у віці 82 років у Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія, США). Хосе Сулейман, який і сам був боксером, став керівником боксерської організації. Протягом сорока років Хосе Сулейман керував WBC, в результаті чого був уключений до Книги рекордів Гіннесса. WBC існує всього 54 роки.

Коли Сулейман був обраний керівником WBC, всього 23 країни були її учасниками. За сорок років Хосе Сулейман багато зробив для розвитку боксу, зробивши його популярним у 164 країнах світу. Сулеймана стали називати «батьком боксу».

Друг Хосе Сулеймана український чемпіон Володимир Кличко на персональній сторінці Facebook написав: «Тілом він пішов, але серцем і душею він завжди буде в нашій пам'яті і думках. Смерть Хосе Сулеймана - величезна втрата для боксерського світу. Я завжди буду вдячний за його підтримку у моїй кар'єрі. Наші думки і молитви з його сім'єю в цей важкий час. Спочивай із миром, Дон Хосе».

За словами Маурісіо Сулеймана, сина покійного президента WBС, причиною смерті батька стало прогресуюче захворювання серця.

Тепер повноваження президента WBO перейдуть його синові Маурісіо Сулейману.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating