У Харкові пройшли мітинги прихильників і противників влади

Вдень 12 січня в центрі Харкова відбулися мітинги прихильників і противників чинної влади. Біля пам'ятника Ярославу Мудрому (біля будівлі Національної юридичної академії і виходу станції метро «Пушкінська») зібралося кілька сотень людей.

З одного боку пам'ятника розташувалися активісти Євромайдану з плакатами «Свободу бюджетникам» і «Рабів до раю не пускають». Від їх імені виступали письменники Сергій Жадан та брати Капранови. З іншого боку розмістилися прихильники Віктора Януковича з прапорами України і Партії регіонів. Між учасниками двох мітингів стояли представники правоохоронних органів.

Трьох молодих людей, які кидали димові шашки і петарди у бік «євромайданівців», затримали та доставили до Київського райвідділу Харкова. За інформацією прес-служби Харківського обласного управління МВС, було складено протокол за ст. 173 Кримінального кодексу України (дрібне хуліганство) та ст. 195 (порушення працівниками підприємств, установ, організацій правил зберігання або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів).

Нагадаємо, вчора, 11 січня, в Харкові пройшов мітинг на підтримку президента Віктора Януковича і проти Евромайдана. З самого ранку люди зібралися біля пам'ятника Шевченку, де зазвичай проходить Евромайдан , і стояли вздовж проїжджої частини на вулиці Сумській – від площі Конституції до площі Свободи. На Антимайдан зібралося близько двох тисяч осіб.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating