Харківський театр Пушкіна покаже прем'єрний детектив Агати Крісті

Харківський академічний російський драматичний театр ім. Пушкіна готує прем'єрний показ вистави «Мишоловка» за мотивами твору англійської письменниці Агати Крісті. Про це 10 січня повідомив художній керівник театру, народний артист Анатолій Кубанцев. За його словами, репетиції йдуть повним ходом і в березні спектакль покажуть глядачам. Детектив показують в багатьох театрах світу, але в репертуарі театру ім. Пушкіна його, як й інших детективів Крісті, ще не було.

Як зазначив Кубанцев, у п'єсі буде зайнято сім акторів трупи театру, режисер постановки – штатний режисер театру Анатолій Венцер. «Які ще прем'єри готуватиме театр у 2014 р., говорити складно, так як у театрі зараз немає головного режисера, і частково його функції виконую я, залишаючись ще й граючим актором. Ми запрошуємо режисерів з інших театрів, вони пропонують свої п'єси, ми відбираємо ті, які підходять театру. Наприклад, були плани попрацювати з режисером із Севастополя, але вони не відбулися. Зараз ведемо переговори з одним з харківських режисерів, до роботи з яким планується розпочати на початку квітня», – зазначив Кубанцев.

За його словами, театр веде пошук головного режисера, але поки така людина не знайдена. Він також повідомив, що трупа театру повністю укомплектована, і на цей рік театр зміг прийняти тільки одного нового актора. «Ми хочемо залучати глядачів якісною режисурою і акторськими роботами, а не епатажними постановками», – зазначив Кубанцев.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating