Микола Азаров: Треба наших виробників на руках носити

На персональній сторінці Facebook Миколи Азарова зазначено, що вітчизняним виробникам та підприємцям потрібно створювати максимально сприятливі умови. Від цього буде залежати добробут нації.

«Я вже не раз говорив, що нам треба наших виробників, бізнес на руках носити. У цьому й буде полягати сенс роботи Уряду в 2014 році. Якщо ми хочемо значно прискорити розвиток економіки, ми повинні продовжувати роботу з дерегуляції щодо зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення перешкод ведення бізнесу, боротьби з корупцією та створення умов для модернізації та інвестування в нашу промисловість», - пише Азаров.

Прем'єр також зазначив важливість затвердження держбюджету країни, на підставі якого будуть вжиті заходи щодо реалізації державної програми розвитку економіки.

«Дуже важливо зараз швидко прийняти державний бюджет і прийняти, відповідно, бюджети областей, міст, районів, щоб вся ця робота була завершена в січні, з тим, щоб могли фінансуватися програми розвитку економіки та промисловості», - заявив Микола Азаров.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating