Як знімали маски з беркутівців під Святошинським судом (відео)

Сьогодні вночі мітингувальники заблокували два автобуси з беркутівцями на Проспекті Перемоги в Києві. На машинах спустили шини. Протестанти вимагали зняти захисні шоломи й маски з міліціонерів.

 

Мітингувальники стверджують, що в цих автобусах перевозили тих, хто охороняв приміщення Святошинського районного суду, який виніс вирок у справі Васильківських терористів. Їм дали по 6 років позбавлення волі за підготовку теракту в 2011 році на День Незалежності. Відео Мустафи Найєма:

Справа «Васильківських терористів» розслідувалася з 2011 року. 22 серпня 2011 у Василькові Київської області працівники СБУ затримали двох депутатів Васильківської міської ради Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза та помічника депутата Володимира Шпару, яких звинуватили в підготовці теракту, а саме - підриву пам'ятника Леніну в Борисполі. Всі заарештовані - члени націоналістичної організації «Патріот України». У них було вилучено вибуховий пристрій. Сам пам'ятник на той момент вже був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради. З кінця 2011 року справа розглядається у Києво-Святошинському районному суді.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating