Центрвиборчком зареєстрував двох депутатів Ради

Центральна виборча комісія зареєструвала двох народних депутатів  Леоніда Даценко та Віктора Пилипишина, обраних на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року

Таке рішення було прийняте 9 січня під час засідання, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський, повідомили в ЦВК

Крім того, Комісія затвердила Тимчасові кошториси Центральної виборчої комісії на І квартал 2014 року за двома бюджетними програмами. А саме – за бюджетною програмою  «Проведення виборів народних депутатів України» на загальну суму 710 тисяч 400 гривень та за бюджетною програмою  «Функціонування Державного реєстру виборців» на загальну суму 131 тисяча 700 гривень.

Розглянувши звернення окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 132, Комісія затвердила єдиний кошторис видатків цієї виборчої комісії на 2014 рік у сумі 50 тисяч гривень, яка передбачена на виплату заробітної плати членам дільничних виборчих комісій.

В режимі засідання Комісія ухвалила текст конституційного подання щодо офіційного тлумачення  питання, чи може бути висунутим та зареєстрованим кандидатом на пост Президента України та бути обраним Президентом України громадянин України, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку, та вирішила звернутися з ним до Конституційного Суду України.

Разом з тим визначено, що представником ЦВК під час розгляду зазначеного конституційного подання у Конституційному Суді України буде член Комісії Олександр Шелестов.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating