На свята до лікарів звернулися 72 «євромайданщика»

На свята до лікарів звернулися 72 «євромайданщика»

На свята мітингувальники зверталися до лікарів «швидкої» зі скаргами на алкогольні інтоксикації, симптоми ГРВІ та переохолодження

Впродовж свят з 31-го грудня до 8 січня до бригад швидкої медичної допомоги загалом звернулося 72 учасника масових заходів, поінформували в Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Серед них 12 осіб скаржилися на лихоманку та нежить, 34 особам було діагностовано травми чи переохолодження, іншим – надано медичну допомогу з приводу хронічних хвороб та алкогольних інтоксикацій.

Також лікарі зафіксували випадки корости та загострень психічних захворювань.

З 72 осіб, що потребували меддопомоги, 10 киян, 60 громадян з інших міст та 2 безхатченки.

У профільному Департаменті зауважують, що в столиці, у зв’язку з проведенням акцій протесту, спостерігається додаткове навантаження на службу швидкої медичної допомоги та лікувальні заклади. Так, у місцях перебування мітингувальників цілодобово чергують бригади швидкої медичної допомоги. До лікарень міста з початку акцій протесту доставлено понад 515 осіб. Всього за допомогою до медиків звернулися 924 учасника акцій протесту.

Серед діагнозів тих, хто потребував медичної допомоги в умовах стаціонару, – травми, загострення хронічних захворювань, інфекційні хвороби, психічні розлади, алкогольні інтоксикації та інше. Медики зазначають, що в таких умовах все складніше зберігати на належному рівні якість медичної послуги для киян.

У зв’язку з цим у Департаменті охорони здоров’я звертаються до учасників акцій протесту з проханням адекватно оцінювати власний стан здоров’я та уникати участі в масових заходах при наявності серйозних хронічних та інших захворювань. Також радять дотримуватися правил особистої гігієни, не зловживати алкоголем та уникати ситуацій, що можуть спровокувати випадки обморожень переохолоджень та травмувань.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...