На свята до лікарів звернулися 72 «євромайданщика»

На свята мітингувальники зверталися до лікарів «швидкої» зі скаргами на алкогольні інтоксикації, симптоми ГРВІ та переохолодження

Впродовж свят з 31-го грудня до 8 січня до бригад швидкої медичної допомоги загалом звернулося 72 учасника масових заходів, поінформували в Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Серед них 12 осіб скаржилися на лихоманку та нежить, 34 особам було діагностовано травми чи переохолодження, іншим – надано медичну допомогу з приводу хронічних хвороб та алкогольних інтоксикацій.

Також лікарі зафіксували випадки корости та загострень психічних захворювань.

З 72 осіб, що потребували меддопомоги, 10 киян, 60 громадян з інших міст та 2 безхатченки.

У профільному Департаменті зауважують, що в столиці, у зв’язку з проведенням акцій протесту, спостерігається додаткове навантаження на службу швидкої медичної допомоги та лікувальні заклади. Так, у місцях перебування мітингувальників цілодобово чергують бригади швидкої медичної допомоги. До лікарень міста з початку акцій протесту доставлено понад 515 осіб. Всього за допомогою до медиків звернулися 924 учасника акцій протесту.

Серед діагнозів тих, хто потребував медичної допомоги в умовах стаціонару, – травми, загострення хронічних захворювань, інфекційні хвороби, психічні розлади, алкогольні інтоксикації та інше. Медики зазначають, що в таких умовах все складніше зберігати на належному рівні якість медичної послуги для киян.

У зв’язку з цим у Департаменті охорони здоров’я звертаються до учасників акцій протесту з проханням адекватно оцінювати власний стан здоров’я та уникати участі в масових заходах при наявності серйозних хронічних та інших захворювань. Також радять дотримуватися правил особистої гігієни, не зловживати алкоголем та уникати ситуацій, що можуть спровокувати випадки обморожень переохолоджень та травмувань.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating