Харківський «Електроважмаш» зробив найсучасніший турбогенератор

ДП «Завод «Електроважмаш» (Харків) завершило відвантаження вузлів і деталей турбогенератора ТГВ-235-2АУ3 для енергоблоку №12 Старобешівської ТЕС (Донецька обл.). Про це повідомили в прес-службі заводу. Електростанція входить в структуру ПАТ «Донбасенерго». Генератор призначений для заміни турбогенератора ТГВ-200 виробництва «Електроважмашу», встановленого у 1966 році. Потужність нового агрегату складає 235 МВт, що на 35 МВт більше старого. «В результаті заміни турбогенератора потужність енергоблоку збільшиться, що дозволить оптимізувати його роботу в умовах постійного збільшення обсягів споживання енергії», – зазначив директор заводу Володимир Глушаков .

Як уточнили на заводі, вага поставленого агрегату складає 270 т, його система охолодження – воднева. Договір на поставку продукції був підписаний в жовтні 2012 року.

ДП «Завод «Електроважмаш» спеціалізується на розробці та випуску потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Завод поставляє продукцію в Росію, Індію, Казахстан, Панаму, Мексику та інші країни світу.

За підсумками 2013 р. «Електроважмаш» виробив продукції більш ніж на 2 млрд. грн. Зокрема, у виробництво було впроваджено 36 нових виробів, 14 з яких є унікальними конструкторськими розробками. У числі інноваційних проектів – виробництво турбогенератора для ТЕС «Бандель» (Індія), гідрогенератора-двигуна для блоку №2 Дністровської ГАЕС, турбогенератора для Старобешівської ТЕС, гідрогенератора-двигуна для Зеленчукской ГЕС-ГАЕС (Росія).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating