Одеський кінофестиваль розпочав відбір фільмів до програми-2014

Одеський міжнародний кінофестиваль розпочав відбір фільмів до конкурсної програми 2014 року. Про це повідомляють організатори заходу.

Програма кінофестивалю складається з міжнародної та національної конкурсних програм, а також програм поза конкурсом: Фестиваль фестивалів, Тиждень російського кіно, гала- прем'єри, ретроспективи, покази під відкритим небом і т.д.

За інформацією організаторів, цього року для більш ретельного відбору кінострічок буде створена Консультативна рада, до складу якого увійдуть експерти кіно з різних країн світу. У тому числі, свою участь підтвердили режисер Валерій Тодоровський, директор Ізраїльського кінофонду Катріель Шорі, а також представник German Films у Східній Європі Симона Бауман та інші.

У відбіркової комісії фестивалю увійдуть Вікторія Тігіпко, Алік Шпилюк та Ілля Дядик.

Як зазначила президент фестивалю Вікторія Тігіпко, програма фестивалю буде орієнтована на повнометражні художні фільми, розраховані на масового глядача. «Ця концепція сформувалася в результаті декількох років розвитку фестивалю, і з реакції аудиторії ми розуміємо, що саме такі фільми потрібні нашим глядачам, - сказала Вікторія Тігіпко.

Нагадаємо, IV Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 11 по 19 липня 2014 року.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating