У Вінницькій області зруйнували пам'ятник Леніну

У Вінницькій області невідомі розбили голову пам'ятника Леніну. Інцидент стався вранці поблизу сільради Вінницького району в селі Побережне. Обезголовивши Леніна, руйнівники залишили кілька написів на самому п'єдесталі: «Серп і молот - смерть і голод», «Кат Країни», «Комуняку на гілляку», «Слава Україні».

Подія не залишила байдужими місцевих жителів, які відразу ж заявили про подію в міліцію. Правоохоронці вже почали розслідування. Поки результатів немає.

«Наші мешканці обурені тим, що трапилося - все-таки це наша історія. Міліція розшукує злочинців, але поки безуспішно», - заявила Віта Волошина, прес-секретар сільради.

Про випадок вандалізму біля будівлі сільради також повідомила місцева радіокомпанія «Місто над Бугом», із посиланням на Всеукраїнське об'єднання обласного значення «Свобода».

Хвиля знищень постаментів Леніну перш пройшлася в Одесі, Житомирі, Києві.

Нагадаємо, що найбільш резонансним виявився випадок на Бессарабській площі в Києві, коли активісти «Свободи» за участю сотень людей зруйнували на дрібні шматочки пам'ятник Леніну, вигукуючи «Геть Ілліча!», «Ленін згине і режим Януковича теж».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating