Холдинг Ахметова купить харківську монтажну фірму

Кіпрська «S.L. Solutions Lab Limited», що входить в інжиніринговий бізнес«Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) та Сергія Довгалюка, планує придбати ТОВ«Харківське монтажно-виробниче підприємство «Електропівденмонтаж» («ЕЮМ»). Як йдеться в інформації антимонопольного комітету Сербії, він дозволив «Solutions Lab Limited» покупку 100% ТОВ у фізичної особи-резидента України.

Раніше СКМ повідомила про створення спільного підприємства в галузі промислового будівництва та реалізації інженерних проектів, головним чином в металургійному секторі, з Сергієм Довгалюком, основним акціонером «Concord Group», на умовах 55% до 45%. У спільний інжиніринговий бізнес, крім «Solutions Lab Limited», увійшли її австрійська «дочка» Concord Solutions Lab GmbH та українські ТОВ «Домнасервіс» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) і «Конкорд-Інжиніринг» (Дніпропетровськ).

Згідно з даними держреєстру, власником харківського підприємства є Денис Смирнов. «ЕЮМ» у 2009 році було реорганізовано з ВАТ у ТОВ. Основною сферою діяльності компанії є роботи з монтажу й ремонту трансформаторів усіх потужностей і класів напруги, монтажу, налагодження, сервісного обслуговування, ремонту, модернізації та реконструкції електротехнічного устаткування теплових і атомних електростанцій, електропідстанцій.

З вересня 2013 р. харківське підприємство очолює Андрій Марченко, до цього 16 років він керував ПрАТ «Атом» (Кременчук, Полтавська обл.), яке виробляє технологічне електрообладнання, займається його монтажем, налагодженням і сервісним обслуговуванням.

СКМ – керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентрована в гірничо-металургійній, енергетичній, фінансовій сферах бізнесу, а також у телекомунікаціях, медіабізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, видобутку глин, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні і транспортному бізнесі. 100% акцій СКМ належать українському бізнесмену Рінату Ахметову.

Нагадаємо, що минулого року СКМ придбала пакет акцій харківського заводу «Світло шахтаря», який виробляє обладнання для шахт.

«Concord Group» (штаб-квартира у Відні) є одним з великих учасників ринку в сфері EPC послуг (engineering, procurement, construction – інжиніринг, постачання, будівництво) для коксохімічної промисловості. Надані компанією EPC послуги включають реалізацію «під ключ» нових об'єктів коксохімії та металургії та реконструкцію існуючих коксохімічних заводів, виконання функцій генерального підрядника, проведення будівельно-монтажних робіт.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating