Twitter захищає гомосексуалістів від Охлобистіна

Відкритий лист актора до президента Путіна з проханням відновити покарання за секс між чоловіками видалено з мережі керівництвом Twitter.

 

У листі Охлобистін поскаржився Путіну, що діючий закон про заборону пропаганди гомосексуалізму недостатньо ефективний, адже існуючі «офіційно зареєстровані спільноти гомосексуалістів» вже є саморекламою. Актор каже, що Путіну не слід затягувати з прийняттям рішення, бо геї можуть отримати статус «соціальної групи» і «конституційну можливість розтлівати молоде покоління».

Лист актор опублікував через Twitter за допомогою сервісу Twitlonger, який дозволяє розміщати довгі тексти, що не вміщаються у 140 символів. Через деякий час текст листа зник з сервісу, але Охлобистін заявив, що не видаляв його.

Оригінал тексту був збережений іншими користувачами і поширився в мережі Інтернет. За версією одного з численних коментаторів цієї історії, пост був видалений у приватному порядку менеджером, який офіційно заявляє у своєму акаунті, що є бісексуалом.

Друга версія причини видалення посту - відкритий лист ліги гомосексуалістів і лесбіянок Росії до глави Apple Тіма Кука із проханням переглянути взаємини з російським представництвом Twitter через слова Охлобистіна.

Відомо, що пан Тім Кук третій рік поспіль названий найвпливовішим геєм світу за версією самого популярного видання серед геїв Out Magazine.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating