Twitter захищає гомосексуалістів від Охлобистіна

Twitter захищає гомосексуалістів від Охлобистіна

Відкритий лист актора до президента Путіна з проханням відновити покарання за секс між чоловіками видалено з мережі керівництвом Twitter.

 

У листі Охлобистін поскаржився Путіну, що діючий закон про заборону пропаганди гомосексуалізму недостатньо ефективний, адже існуючі «офіційно зареєстровані спільноти гомосексуалістів» вже є саморекламою. Актор каже, що Путіну не слід затягувати з прийняттям рішення, бо геї можуть отримати статус «соціальної групи» і «конституційну можливість розтлівати молоде покоління».

Лист актор опублікував через Twitter за допомогою сервісу Twitlonger, який дозволяє розміщати довгі тексти, що не вміщаються у 140 символів. Через деякий час текст листа зник з сервісу, але Охлобистін заявив, що не видаляв його.

Оригінал тексту був збережений іншими користувачами і поширився в мережі Інтернет. За версією одного з численних коментаторів цієї історії, пост був видалений у приватному порядку менеджером, який офіційно заявляє у своєму акаунті, що є бісексуалом.

Друга версія причини видалення посту - відкритий лист ліги гомосексуалістів і лесбіянок Росії до глави Apple Тіма Кука із проханням переглянути взаємини з російським представництвом Twitter через слова Охлобистіна.

Відомо, що пан Тім Кук третій рік поспіль названий найвпливовішим геєм світу за версією самого популярного видання серед геїв Out Magazine.


Новости партнеров

Загрузка...


Загрузка...