Коменданта Євромайдану відсторонено за розкрадання грошей

Відсторонити народного депутата Едуарда Леонова з посади коменданта КМДА вирішило керівництво ВО «Свобода». Своєї вини він не заперечує.

 

Ця ситуація була обумовлена заявою представника молодіжного напрямку «Свободи» Руслана Андрійка. Він звинуватив пана Леонова у розкраданні коштів, що були зібрані для функціонування Євромайдану.

Про це повідомило тернопільське видання «Сім днів» у розділі топ-новин. Едуард Леонов був депутатом Тернопільської облради. Оскільки чоловік на той час проживав у Криму, його присутність у найвищому представницькому органі Тернопілля багатьом не подобалася. Втім, пан Леонов рідко пропускав сесії та часто виступав з трибуни. Аж поки за списками ВО «Свобода» не потрапив уже до Верховної Ради.

Сам Едуард Леонов не заперечує всі звинувачення у розкраданні грошей у Києві. Відтік значних грошових коштів від їхньої основної мети, а саме – забезпечення нормального функціонування Євромайдану чоловік пов’язує із забаганками представників партії «УДАР» і ВО «Батьківщина», які, зі слів останнього, використовують спільний бюджет Євромайдану для наповнення власних кишень.

Представники «Свободи» викладену ситуації пов’язують із відмовою Леонова ділитися отриманими прибутками з головними свободівцями, що й було використано молодим активістом організації, тобто Андрієнком, для організації своєї політичної кар’єри.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating