Значущість Євросоюзу – це міф – мер Лондона

Мер Лондона Борис Джонсон вважає, що значущість Євросоюзу – це міф, у який людей змусили повірити. Про це він сказав у своїй статті, опублікованій у виданні The Telegraph.

«Протягом більш ніж 50 років нам говорили, що об'єднана Європа – одна з найважливіших основ гарантії світової безпеки», – сказав Джонсон. Він зазначив, що Євросоюз створювався для запобігання чергової війни і для боротьби з комунізмом, але ті часи давно пройшли. «Погляньте на сучасну Німеччину. Хто може очікувати там нового витка військового реваншизму? СРСР більше не існує. Сьогодні головна суперечка полягає в тому, з ким має бути Україна – з Москвою чи Брюсселем. І в будь-якому випадку він не має такого вже принципового значення для Західної Європи», – підкреслив лондонський мер.

Багато політиків лякають Великобританію втратою мільйонів робочих місць і відтоком іноземних інвестицій у разі виходу з Євросоюзу. Але Борис Джонсон зазначає, що певних аргументів на користь ЄС він не бачить. «Можливо, якісь плюси в його існування є, але вони поки що не були виразно озвучені. Поки я писав ці рядки, у мене за спиною задзвонив стаціонарний телефон. Не знаю, як вам, але мені на нього зазвичай дзвонять тільки помилково. Всі знайомі та колеги набирають на мобільний. Я давно подумую про те, щоб відмовитися від домашнього номера взагалі. Щось підказує, що Євросоюз є таким же стаціонарним телефоном в геополітиці XXI століття. Він дозволяє давати запізнілі відповіді на кинувши в історію питання», – вважає британський політик.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating