«Харків – робоче місто, нам ніколи страйкувати» – директор Департаменту транспорту

Водії харківського наземного електротранспорту не збираються приєднуватися до всеукраїнського страйку, про який повідомляють деякі ЗМІ. Про це 2 січня заявив директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан. За його словами, співробітники харківських транспортних комунальних підприємств вчасно отримують зарплати і пільгові посібники.

Сергій Дульфан зазначив, що на фотографіях, розміщених в інтернеті, зображені трамваї і тролейбуси з агітаційними плакатами, які не відносяться до Харкова: «Всі номери занесені до Єдиного держреєстру, тому дуже легко визначити, вулицями якого міста курсує транспорт. Фотографія з нашим трамваєм напевно була зроблена за допомогою фоторедактора, оскільки листівка «наклеєна» на згині заднього скла, і якщо збільшити фото, то видно, що листівка занадто рівна. Харків – робоче місто, нам ніколи страйкувати».

Харківський електротранспорт працює в звичайному режимі. Водії нічого не чули про планований страйк, а на вагонах трамваїв і тролейбусів не виявили жодного плаката з закликом до участі у страйку. Про це заявили директор КП «Салтівське депо» Андрій Будрейко і начальники інших трамвайних і тролейбусних депо Харкова.

Сьогодні, 3 січня, відбудуться зустрічі керівників транспортних комунальних підприємств Харкова з колективами. Про це повідомив заступник харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов.

Нагадаємо, 2 січня в деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що працівники транспортних підприємств Харкова готові приєднатися до всеукраїнського страйку. Що водії виїжджають на маршрути з агітаційними плакатами, за допомогою яких висловлюють своє обурення соціальною політикою уряду та закликають громадян брати участь у страйку.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating