До Харкова привезуть фільм про Ольгу Берггольц

У лютому 2014 року в кінотеатрі «Боммер» відбудеться показ фільму «Ленінградка», присвячений Ользі Берггольц, і зустріч з режисером кінострічки Людмилою Шахт. Про це повідомила Вікторія Маренич - директор Департаменту масових комунікацій ХОДА і співголова Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень».

«Унікальний матеріал зібрано для підготовки цієї кінострічки. Про Ольгу Берггольц можна говорити дуже багато. Я думаю, що вона по праву носить ім'я «блокадної музи». Матеріал режисер збирала по крихтах, величезну кількість відеоматеріалу було відзнято, переглянуто близько ста годин хронікального матеріалу. Найголовніше, що в цьому фільмі будуть поєднані кадри хроніки і голос Ольги Берггольц. Це безцінний документ звукової історії, оскільки ми вперше зможемо це не тільки побачити, а й почути голос», - відзначила Виктория Маренич.

Ольга Берггольц – російська поетеса і прозаїк; у роки Великої Вітчизняної війни вона, залишившись у блокадному Ленінграді, прославляла захисників міста у своїх творах. Дата заходу обрана не випадково: у 2014 році відзначається 70-річчя визволення Ленінграда від фашистської облоги.

Людмила Шахт – російський режисер, сценарист і редактор; автор понад 50-ти неігрових фільмів. Остання робота – стрічка «Ленінградка» - була знята на кіностудії «Леннаучфільм» у 2011 році. Це – перша частина трилогії про Ольгу Берггольц, вона розповідає про довоєнний період її життя і творчості.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating