Представництво ЄС підтримує хід розслідування побиття Чорновіл

Про це заявила заступник глави Представництва ЄС в Україні Марія Юрікова. Вона також підкреслила, що свобода слова та захист прав громадян є основоположними принципами діяльності будь-якого демократичного держави.

«Ми закликаємо МВС зробити все , щоб розкрити цей злочин і підтримуємо всі напрямки вашої діяльності для встановлення істини у цій справі», - цитує Юрікову УНІАН.

Заява була зроблена після закінчення зустрічі в МВС, на яку прибули посли 5-ти країн: США, Німеччини, Фінляндії, Португалії та Іспанії, заступник глави Представництва ЄС в Україні, а також представники посольств Угорщини, Румунії, Чехії, Великобританії та Греції. Зустріч пройшла 30 грудня по ініціативою іноземних гостей.

Начальник Головного слідчого управління МВС України Микола Чинчин інформував дипломатів про результати розслідування побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновіл. Розповів про проведені експертизах і про те, що вже вилучено та оглядається відео з камер стеження по Бориспільській трасі.

 

На завершення зустрічі Посол США в Україні Джефрі Паетт запевнив українських правоохоронців, що дипломати розуміють, що розслідування має бути чітко в рамках закону і з дотриманням відповідних процедур. Однак звернувся з проханням до керівництва держави, зокрема МВС, тримати розслідування цієї справи на особливому контролі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating