Глазьєв назвав Євромайдан шизофренією

Радник президента Росії Сергій Глазьєв порівняв Евромайдан в Україні з шизофренією. Про це він написав у своїй статті, опублікованій у виданні National Interest.

"Якщо говорити мовою психологів, Євромайдан можна охарактеризувати як шизофренію, коли викривлене сприйняття дійсності викликало численні проблеми. У центрі цього - патологічна взаємодія всіх сторін конфлікту: опозиції, влади, великого бізнесу, європейських чиновників і політиків і їхніх російських і американських колег", - цитує Глазьєва «Радіо Свобода».

За словами радника Путіна, "реальність угоди про асоціацію не має нічого спільного з тією версією, мрією, яку пропонують її прихильникам в Україні".

Глазьєв стверджує, що ця реальність, про яку він пише, не означає для українців поліпшення рівня життя або "нові права в Європі".

"Проект угоди про асоціацію, про який говорять лідери Євромайдану, є потенційним тягарем нових зобов'язань для України, а саме: зобов'язання виконувати європейські директиви щодо торговельної політики, технологічного та антимонопольного регулювання, ветеринарного та фітосанітарного контролю, субсидій та державних закупівель, прав інтелектуальної власності, а також зобов'язання слідувати у фарватері європейської закордонної політики", - написав Глазьєв.

Він додав, що "у разі підписання угоди про асоціацію з ЄС Україна ставить себе під європейську юрисдикцію і фактично перетворюється на колонію".

"Українські політики, які борються за такі "привілеї", позиціонують себе як націоналісти, присягають недоторканності суверенітету України і декларують неможливість зробити Україну підконтрольною наднаціональному органу влади. Разом з тим вони також демонструють настирливу готовність на тарілочці подати цей суверенітет Єврокомісії, про директиви якої вони нічого не говорять", - йдеться в статті.

.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating