Американські хакери вкрали пін-коди і номери платіжних карт 40 мільйонів людей

Американська торгова мережа " Таргет" (Target ) повідомила, що хакерам вдалося викрасти не тільки номери кредитних і дебетових карт десятків мільйонів її покупців, але й ПІН-коди до цих карт.

 

Водночас, представник "Таргет" Моллі Снайдер заявила, що "ПІН-коди були викрадені в зашифрованому вигляді, у зв'язку з чим для банківських рахунків клієнтів загрози немає", - повідомляє ИТАР –ТАСС.

 

За даними торговельної мережі, вкрали й іншу важливу інформацію: імена власників карт, дати закінчення терміну дії, а також "код безпеки", що указується на зворотній стороні картки.

 

Як раніше повідомила "Таргет", штаб-квартира якої знаходиться в Міннеаполісі (штат Міннесота), жертвами хакерів стали близько 40 млн. осіб, які вчинили покупки з 27 листопада по 15 грудня цього року. Торгова мережа негайно повідомила про подію американській владі. В даний час компанія розслідує інцидент за участю представників Секретної служби та мін'юсту.

 

"Таргет" є третьою за величиною торговою мережею США і нараховує 1,9 тис. магазинів по всій країні. За словами експертів, нинішній витік персональних даних став другим за масштабами в історії країни.

 

У 2005-2006 роках у розпорядження кіберзлочинців потрапила інформація про 94 млн. кредитних карт, якими користувалися покупці іншої великої американської торгової мережі, TJX.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating