Волонтери з Харкова будуть працювати на Олімпійських іграх – 2014

На Олімпійські та Паралімпійські ігри в 2014 році поїдуть чотири студенти Харківського державного університету «Народна українська академія». Їх обрали серед 14 претендентів від вузу. Про це стало відомо під час прес-конференції «Волонтерство на XXII Зимових Олімпійських та XI Зимових Паралімпійських іграх, які відбудуться у м. Сочі у 2014 році». У відборі брали участь студенти, аспіранти та викладачі університету.

За інформацією прес-служби Харківської облдержадміністрації, під час Олімпійських та Паралімпійських ігор кожен волонтер зможе обрати від однієї до трьох сфер діяльності (всього їх десять) , в якій працюватиме. Наприклад, розміщення гостей та учасників; допомога в медичних питаннях; організація розважальних заходів; допомога у проведенні змагань.

«Моє завдання – встановити зв'язок між травмованим спортсменом, який звертається до лікарні, та лікарем, який може не знати іноземної мови», – пояснив Едуард Миколенко, студент другого курсу ХГУ «НУА», який під час Олімпійських ігор стане референтом головного лікаря лікарні.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating