Апеляційний суд залишив Ігоря Маркова за гратами (ФОТО)

27 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Печерського районного суду від 16 грудня, згідно з яким Ігор Марков залишиться за гратами до 13 лютого

Таке рішення прийняли судді Єфімова та Бартащук під головуванням судді Бець, повідомили в прес-службі Ігоря Маркова.

У ході розгляду питання судді відхилили всі клопотання захисту, в тому числі клопотання про заміну двох суддів, які брали участь у розгляді попередньої апеляції Маркова, а також клопотання про здійснення в залі суду відеозйомки.

Сам Ігор Марков на процесі не був присутній і брав участь у засіданні за допомогою системи конференц-зв'язку.

Адвокат Ігоря Маркова Олександр Казарновський пояснив, що необхідність звільнити Ігоря Маркова вони аргументували вказівкою на цілий ряд підтасувань в матеріалах справи.

Зокрема, слідство надало суду довідку про те, що повідомлення про підозру у нападі на націоналістів Маркову нібито було вручено 18 жовтня, хоча насправді воно було вручено йому лише 22 жовтня. Більш того, в цій довідці фігурують співробітники прокуратури, які були закріплені за цією справою значно пізніше.

Крім того, за словами Олександра Казарновського, він в черговий раз нагадав суду про те, що сама постанова про відновлення справи щодо Маркова було видано слідчим незаконно, оскільки раніше правомірність закриття цієї справи була підтверджена судами трьох інстанцій.

Варто відзначити, що прийняття рішення не зайняло у суддів занадто багато часу: у дорадчій кімнаті вони провели не більше 10 хвилин. Для порівняння, на обговорення клопотання про відвід судді витратили втричі більше часу.

Як уже повідомлялося, Ігор Марков, лідер партії «Родіна», був заарештований за причетність до побиття учасників пікету в Одесі в 2007 році. 29 жовтня Одеський окружний адміністративний суд відмовив у позові члену ПР Ігорю Маркову відносно до спікера ВР Володимиру Рибаку. Марков хотів визнати незаконним рішення спікера заблокувати його картку для голосування.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating