Для бюджетних установ газ і гаряча вода подешевшають на 25 %

За словами Олександра Вілкула, віце-прем'єр-міністра України, тарифи для підприємств теплокомуненерго бюджетної сфери будуть поступово знижені на 25 %. Повідомлення прозвучало на прес-конференції, організованої після засідання Ради регіонів.

Рада регіонів ухвалила відповідні перерахунки на тепло та гарячу воду лише для бюджетних підприємств. Для підприємств теплокомуненерго, які забезпечують гарячу воду та газ для населення, ціна залишається колишньою - 1.309 гривень.

Віце-прем'єр зазначив, що зміни, перш за все, торкнуться підприємств бюджетної сфери з «більшими тарифами». Домовленість із Російською Федерацією сприяла цьому.

«Зниження ціни на газ є хорошим інвестиційним ресурсом для України. Про це сьогодні заявив президент країни. Поступове зниження тарифів на газ пояснюється наявністю в газосховищах України газу, купленого за попередньою ціною», - пояснив Вілкул.

У ході засідання також обговорювалося питання про встановлення нової цінової політики для населення. У результаті питання було відкладено до початку наступного року.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating