У керівництва ГУ Міндоходов і зборів Севастополя проведено обшуки

У ніч з 24 по 25 грудня в службових кабінетах ГУ Міністерства доходів і зборів в Севастополі були проведені обшуки. Про це повідомляє один з користувачів місцевого форуму.

За інформацією джерела, обшуки проводили співробітники Генеральної прокуратури та Служби безпеки України. При цьому в ході слідчо-оперативних заходів були обшукані службові кабінети тільки керівників відомства.

Згідно з поки не підтвердженою інформацією, в кабінеті у начальника ГУ Юрія Карпова були  знайдені 100 тисяч доларів. Крім того, 16 тисяч доларів були знайдені сейфі у начальника одного із структурних підрозділів управління Валерія Артеменка.

За інформацією джерела в правоохоронних органах, обшуки були проведені в рамках відкритого кримінального провадження стосовно одного із співробітників відомства. Раніше він був затриманий при отриманні хабара в розмірі 200 тис. доларів.

За версією слідства, хабар була отримана за припинення справи про ухилення від податків щодо забудовників масштабного комплексу на території понад 4 га в Севастополі.

За попередніми даними, фігурантами справи були депутат Севастопольської міськради Євген Казьмін, підприємець Валерій Кришталь і колишній працівник одного з силових відомств автономії Анатолій Мазур.

Останній, за чутками, і передав хабар затриманому співробітнику ГУ Міндоходов і зборів в Севастополі.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating