Незрячу Діану Гурцкую не пускають в Америку за окулярів

Американське посольство в Москві не прийняло документи співачки з доданою фотографією очок для незрячих.

Діана з чоловіком і дітьми вирішили зустріти Новий рік у Штатах. Напередодні чоловік зірки, адвокат Петро Кучеренко, подав в посольство документи для візи, проте представники Америки в Росії відмовили Діані. Візу для Діани не схвалили з причини присутності на фотографії «окулярів для незрячих».

Як Петро, так і Діана обурилися цією відмовою. 35 -річний чоловік Гурцкой склав офіційний лист на ім'я американського посла Макфола, в якому попросив про вирішення питання.

«Це дивовижний за своєю неполіткоректності випадок, - пише Кучеренко. - Усі документи і попередні візи Діани оформлені в темних окулярах, оскільки окуляри - не данина моді чи каприз. Це життя моєї дружини, повне випробувань. Метою поїздки нашої сім'ї в США є знайомство з визначними пам'ятками країни нашого сина і участь Діани в соціально значимому заході, присвяченому правам інвалідів у всьому світі. Я категорично наполягаю на принесенні вибачень Діані, яка вкрай здивована таким ставленням з боку Посольства США».

При цьому Петро розповів, що якщо ситуація не вирішиться в їх сторону, він буде просити анулювання віз і для решти членів їхньої родини.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating