РФ і Білорусь підписали програму військово-технічного співробітництва до 2020 року

За підсумками засідання Вищої державної ради Союзної держави між РФ і Білоруссю було підписано угоду про військово-технічне співробітництво (ВТС) до 2020 року.

Інтереси Росії на засіданні були представлені Олександром Фоміним, директором Федеральної служби з військово-технічного співробітництва. Згідно з указом № 439 президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка Сергій Гурулев, голова Державного військово-промислового комітету, був уповноважений для підписання документа.

Сторони підтвердили обопільну зацікавленість у подальшому розвитку військово-технічного співробітництва між Республікою Білорусь і Російською Федерацією.

Крім того, представниками держав був завізований документ про співпрацю у боротьбі з корупцією. Партнерські відносини країн були закріплені угодою про взаємну охорону права на результати інтелектуальної діяльності.

Очікується, що підписання документа дозволить систематизувати роботи у сфері ВТС між країнами, а також забезпечить участь білоруських підприємств у державних оборонних замовленнях РФ у конкретних проектах.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating