Харківський оборонний завод вирішив покласти край банкрутству

ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка» вже на початку 2014 р. вийде із санації за рахунок мирової угоди. Про це повідомив журналістам директор підприємоства Іван Попович. За його словами, домовленість про мирову угоду з кредиторами уже є. Попович відзначив, що кредитори отримають частину території підприємства, яку немає можливості задіяти у виробничому процесі. При цьому площа заводу зменшиться приблизно на 30% - до 7 га. Необхідне устаткування буде сконцентровано у п’яти корпусах. Збиральний цех розміщуватиметься у корпусі №1. З 2,5 тис. верстатів на заводі залишать близько 700. За даними Поповича, на території, що залишилася, уже до 1 лютого працюватиме біля 300 осів (зараз на заводі працює 700 людей). Незайняті на виробництві люди будуть звільнені за згодою сторін із виплатою заборгованості по зарплатні. У 2014 р. персонал, що залишиться, розраховують завантажити обсягом виробництва у 30 млн грн. Планують постачати системи управління для танків і БТРів, а також світильники для залізниці і комплектуючих для систем управління енергоблоками ТЕЦ. Також планують виробляти паркомати для комерційних і приватник стоянок.

Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка спеціалізується на виготовленні великих телефонний станцій, систем управління для спецтехніки і енеркооб’єктів . У 1992-1997 рр. на заводі було освоєно серйозне виробництво електронних систем, приладів, блоків і датчиків, призначених для використання у різних видах бронетанкової техніки. Завод входить у держконцерн «Укроборонпром».

З серпня 2009 р. завод увійшов у процедуру банкрутства, розпорядником майна. Заборгованість по зарплатні на підприємстві на час початку банкрутства склала понад 30 млн грн., зараз – близько 20 млн грн.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating