Забудовник зніс стіни на двох поверхах в історичній будівлі на Хрещатику (ФОТО)

В приміщенні, яке належало книгарні «Знання», розташованому в центрі Києва на  вул.. Хрещатик, знищені всі несучі стіни на двох поверхах

Про це повідомила прес-служба народного депутата Олександра Бригинця.

«О 3 годині ночі, я зі своїми колегами та друзями помітив вантажівку біля входу до книгарні «Знання», в яку якість люди вантажили будівельне сміття, винесене з приміщення «Знання», - розповів Бригинець.

«Мало того, що в нас відібрали останню на Хрещатику книгарню, так зараз забудовники намагаються знищити ще й історичний будинок. Як на мене, роботи проводять таким чином, щоб він просто завалився», – обурений Бригинець.

Тому нардеп звернувся до Генеральної прокуратури України за роз’ясненням, на якій підставі забудовники приміщення, що належало книгарні «Знання» поставили під загрозу цілісність будинку №44, по вул. Хрещатик та життя людей, які перебуваються на верхніх його поверхах.

Нагадуємо про те, що літом 2012 року, приміщення, де розташовувалася книгарня «Знання», продали приватному власнику. Рішення про включення цього приміщення в програму приватизації було прийняте ще у 2009 році. Відомо, що власником приміщення на той період був колектив книгарні - ТОВ «Книжковий магазин «Знання». Але, згодом, акції книгарні акумулювались в руках невідомої особи, а договір купівлі-продажу приміщення «Знання» не передбачив збереження профілю її діяльності.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating