Геннадій Кернес: Закликаю опозицію змінити методи і не провокувати владу

Харківський міський голова Геннадій Кернес під час сесії міськради 25 грудня прокоментував дії представників опозиції у Харкові:

«На тлі останніх подій у місті, ініційованих так званою опозицією, хочу закликати БЮТ і інших: змініть методи. Ви самі бачите, що харків'яни здебільшого не підтримують ваших ідей і дій. Ваші звинувачення і провокації на адресу влади - це безпорадна брехня. Ні міська, ні обласна влада не мають жодного відношення до порушення прав громадян у Харкові, про які ви заявляєте.

Ми ні з ким не воюємо, нікого не боїмося, нам є чим зайнятися, працюючи на користь громади. Як харківський міський голова я відстоюю право всіх харків'ян на життя в безпечному, комфортному, європейському місті.

Розберіться між собою, зі своїми так званими лідерами, в тому, довіряєте або не довіряєте правоохоронним органам, і якщо є порушення закону - вони розберуться.

Сіяти смуту у вас не вийде, повірте мені на слово. Ми вам не вороги, і у нас вистачить сил і добрих намірів зберегти в Харкові порядок і стабільність».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating