Добкін прокоментував ситуацію з нападом на активіста харківського Євромайдану

У нападі на Дмитра Піліпця можуть бути винні представники "Свободи". Про це 25 грудня на підсумковій прес-конференції повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, відзначивши, що йдеться про його припущення, засновані на аналізі повідомлень ЗМІ. За його словами, у Піліпця з лідером харківських свободівців Ігорем Швайкою давній конфлікт, який почався ще в 2010 р. Тоді Піліпець вийшов із складу "Свободи".

"Кому вигідне биття Дмитра Піліпця із нанесенням йому ножових поранень. Він що, суперник меру на виборах, або він як заважає облдержадміністрації виконувати наші плани по будівництву об'єктів або проведенню новорічних свят? Хай не ображається Дмитро, але він нам зовсім нешкідливий, навіть немає 1% дискомфорту", - підкреслив Добкін.

Як відзначив Добкін, що стосується підпалів автомобілів, то Майдан в Києві здувається, і тим, хто від нього залежить, потрібний поштовх. Окрім цього повноцінний Євромайдан в Харкові так і не склався з першого дня. Проплачувати ролики на телебаченні дорого, тому кращий варіант для деяких сил – спалювання автомобіля за 5 тис.долл. і сюжет відразу виходить по всіх телеканалах.

Як повідомлялося раніше, на одного з активістів харківського Євромайдану Дмитра Піліпця учора увечері було здійснено напад. Коли Піліпець повертався додому, на вулиці Іванова на нього напали двоє невідомих і нанесли чотири ножові поранення в ногу. За даними Головного управління МВС України в Харківській області, вчора близько 23.30 в службу Швидкої допомоги звернувся 32-річний харків'янин. Медики констатували у нього непроникаючі різані рани лівого і правого стегон, а також рук.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating