Росія викорінює мат в Інтернеті

Роскомнадзор склав список слів, абсолютно неприпустимих в ЗМІ - як друкованих, так і електронних. За їх використання ЗМІ отримуватимуть офіційне попередження.

При наявності двох і більше попереджень протягом 12 місяців відомство зможе подати позов про відкликання ліцензії ЗМІ, повідомляє ІТАР-ТАСС. Як пояснив представник Роскомнадзора Вадим Ампелонський, нововведення стосується і Інтернет-ЗМІ.

«Якщо заборонені слова будуть виявлені в коментарях, Роскомнадзор спочатку винесе припис з вимогою відредагувати або видалити такий коментар. І тільки якщо вимога не буде виконана, ЗМІ отримає попередження», - пише видання.

За словами глави відомства Олександра Жарова, редакція мережевих ЗМІ повинна нести відповідальність за весь контент, включаючи сторонній, адже він є частиною інформаційного продукту електронного видання.

Непристойні і грубі слова і вирази можуть використовуватися в друкованих та Інтернет-ЗМІ з віковим обмеженням «16+». На радіо і телебаченні вони дозволені після 21.00.

У роз'ясненні Роскомнадзору вказано, що передачі, де нецензурна лайка замінена звуковим сигналом, можна показувати і до 21.00.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating