Харків'яни відвідали Литву в рамках підготовки до Євробаскету

Представники українських міст, яким належить приймати чемпіонат Європи з баскетболу 2015 року, з 16 по 19 грудня відвідали з робочим візитом Литву. Від Харкова в поїздці брали участь заступник директора Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Віталій Коваленко та заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Олексій Понікаровський.

Литовські колеги ознайомили українських гостей з практичним досвідом підготовки міської інфраструктури до прийому гостей та учасників Євробаскету-2011. Вони розповіли, зокрема, про розміщення приїжджих, забезпечення безпеки, облаштування фан-зон та парковок біля спортивних арен, про роботу з журналістами, волонтерами та вболівальниками.

У рамках візиту пройшли зустрічі з генеральним секретарем Литовської федерації баскетболу Міндовгом Шпокасом, мером міста Каунаса Андрюсом Купчінскас та заступниками мера міста Вільнюса. Також українська делегація відвідала багатофункціональні арени «Zalgirio Arena» (Каунас) і «Siemens Arena» (Вільнюс).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating