«Електроважмаш» відвантажив турбогенератор на Криворізьку ТЕС

ДП «Електроважмаш» (Харків) завершило відвантаження турбогенератора ТГВ-325 2АУ3 для блоку №1 Криворізької ТЕС (входить до структури компанії «ДТЕК»). Про це повідомили у прес-службі заводу. Контракт на постачання обладнання був підписаний 29 травня 2012 року. Замовлення виконувалося у рамках модернізації українських енергогенеруючих підприємств. Потужність турбогенератора становить 325 МВт.

«Електроважмаш» виконав чергове замовлення для нашого стратегічного партнера – ДТЕК». Цим ми вкотре підтвердили статус провідного підприємства, що забезпечує устаткуванням найбільші енергогенеруючі компанії України», – зазначив перший заступник директора заводу Дмитро Костюк.

«Електроважмаш» спеціалізується на розробці і випуску потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Завод поставляє продукцію до Росії , Індії , Казахстану, Панами, Мексики та інших країн по всьому світу. У 2013 р. завод планує реалізувати продукції на 2,2 млрд.грн., у 2014 р. – на 2,5 млрд.грн.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating