На Євромайдані в Києві наговорили на 10 років в'язниці

Депутат від Партії Регіонів Олена Бондаренко вважає, що представники опозиції, які виступали на мітингах, що тривають в Україні вже понад місяць, наговорили "років на 10" в'язниці.

Про це депутат заявила в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Навіть заяви, за нашим Кримінальним кодексом, які переступають закон, можуть тягнути років на 10. Якщо навіть врахувати, що наговорили опозиціонери на всіх майданах відразу, я вам скажу, років на 10 (в'язниці ) наговорили", - сказала Бондаренко.

"Стаття 109 - заклики до насильницького повалення влади - до 5 років (в'язниці). Стаття 279 - блокування транспортних комунікацій; 293 - групове порушення громадського порядку; 294 - масові заворушення; 295 - заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку; та 341 - захоплення державних будівель", - перерахувала вона. "Це все, підкреслюю, це всі статті Кримінального кодексу, навіть не Адміністративного. За це існує покарання у нормальній демократичній країні" , - заявила Бондаренко.

"Не плутайте мирні зібрання з мирними захватами будівель, мирними бійками, мирним вандалізмом" , - додала Бондаренко.

Олена Бондаренко - заступник Голови парламентської фракції Партії регіонів , перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating