Фюле: Європа відмовляється обговорювати підписання Угоди

Єврокомісар Штефан Фюле заявив, що вважає подальші переговори з українським урядом про підписання Угоди про асоціацію безглуздими. Всі перспективи співробітництва були розглянуті на саміті Східного партнерства. Таким чином, процедуру інтеграції України в Європу можна вважати призупиненою.

Ця заява прозвучала в ефірі чеського телеканалу ČТ 24. Політик зазначив, що пропозиція про підписання документа залишається дійсною. «Починати переговори, як того хоче Київ, ми більше не будемо», - сказав Фюле. На думку Фюле, Україна недовго зможе всидіти на двох стільцях, маючи на увазі низку договорів із Росією. Однак загрозу фінансового банкрутства України політик не пов'язує з відмовою підписувати Угоду про асоціацію.

Нагадаємо, раніше в 1991 році Україні було виділено 3.3 мільярдів євро з коштів МВФ, пізніше - ще близько 10 мільярдів євро. «Підписання Угоди про асоціацію з ЄС буде сприяти тільки поліпшенню ставлення до України», - запевняє він.

Між тим уряд України рішуче налаштований продовжувати переговори про імплементацію положень «дорожньої» карти, парафованої ще 12 грудня.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating