Для Харкова дуже важливо не втратити російський ринок – А. Гіршфельд

Народний депутат, почесний президент групи «УПЕК» Анатолій Гіршфельд прокоментував результати зустрічі президентів Росії та України. Він зазначив, що Харків, у першу чергу, машинобудівне місто. Тому для нього важливо, що була складена дорожня карта щодо збільшення товарообігу в промисловості, насамперед, у машинобудуванні. Народний депутат також звернув увагу на те, що зниження цін на енергоносії допоможе багатьом українським підприємствам стати конкурентоспроможними на ринку і збільшити товарний обсяг між Росією і Україною.

«Саме ці два фактори стануть основою і початком нового діалогу, який дозволить Україні повноцінно розвиватися. Ми мали колосальний ринок з Росією – це 60 млрд. доларів обороту. Чи логічно рухатися в бік Євросоюзу, втрачаючи при цьому російський ринок і сотні тисяч робочих місць? З підписаними в Росії угодами почався діалог, який дозволить нам, рухаючись до Європи, не втратити російський ринок, що дуже важливо для Харкова, для машинобудування, для добробуту наших людей», – підкреслив Анатолій Гіршфельд.

 

Нагадаємо, зустріч Володимира Путіна і Віктора Януковича відбулася 17 грудня в Москві. Росія і Україна підписали план дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонніх відносинах на 2013-2014 рр.

 

ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» 17 грудня підписали додаток до довгострокового газового контракту від 2009 р., який діє до 2019 р. Ціна на газ для України знижена.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating