Веселі клоуни Жадан і Андрухович познущалися над харківськими вулицями – М. Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в черговий раз оперативно відреагував на події, що відбуваються в місті. «Веселі клоуни Жадан і Андрухович познущалися над назвами харківських проспектів і вулиць. Головна мета – примазатися до імені Джона Леннона», – написав він на своїй сторінці в «Twitter».

Вчора, 22 грудня, учасники Харківського Евромайдану провели акцію «Спасибі дідусеві Леннону за наше щасливе дитинство». Біля пам'ятника Шевченку відбувся концерт, під час якого харківські музиканти виконували пісні групи «Тhe Beatles». Після цього учасники акції, серед яких були українські письменники Юрій Андрухович та Сергій Жадан, влаштували ходу до проспекту Леніна. «Харків, вставай! Ленін, гуд бай!» – скандували активісти.

 

Учасники маршу повісили на стіну будинку №1 по пр. Леніна імпровізовану меморіальну дошку Джону Леннону, на якій вказали: «Проспект названий на честь видатного музиканта, поета, композитора і борця за мир Джона Вінстона Оно Леннона (1940 – 1980). Від вдячних харків'ян».

 

«Ця дошка тимчасова, я впевнений, що варто її замінити на постійну. Єдине у мене побоювання, що наша влада тепер і Джона Леннона буде вважати колаборантом і фашистом. Я думаю, що заради того, щоб ця дошка висіла, варто поміняти харківську владу», – зазначив Сергій Жадан.

 

У 2007 році пр. Леніна вже намагалися «перейменувати». Тоді учасники акції розмістили на будинках паперові таблички з ім'ям Джона Леннона.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating