Буде стабільний фінансовий 2014 р. – М. Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що низка угод, підписаних президентами Росії й України в ході двосторонньої зустрічі, зробить благотворний вплив на роботу харківських підприємств.

«Виходячи з показників бюджету на наступний рік, які сьогодні затвердив уряд, можна констатувати, що буде стабільний фінансовий 2014 рік. Тепер, складаючи фінансові плани, багато наших підприємств можуть планувати свою роботу, розуміючи, куди вони реалізовуватимуть свою продукцію. Вони тепер розуміють, що не буде більше того кошмару на кордонах, коли зупиняли товари та перевертали всіх з ніг на голови. Цього точно не буде, а це запорука стабільної роботи, а значить, отримання працівниками підприємств заробітної плати», – підкреслив харківський губернатор.

 

Нагадаємо, зустріч Володимира Путіна і Віктора Януковича відбулася 17 грудня в Москві. Росія і Україна підписали план дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонніх відносинах на 2013-2014 рр.

 

ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» 17 грудня підписали додаток до довгострокового газового контракту від 2009 р., який діє до 2019 р. Ціна на газ для України знижена.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating