Російський кредит кращий за кредит МВФ - експерт

Кредит, наданий РФ, вже зміцнив гривню на валютному ринку. Кредит МВФ загрожував би девальвацією гривні та підняттям тарифів для населення. За словами віце-прем'єр міністра України Юрія Бойка, кредит РФ більш вигідний для України, ніж кредит, запропонований МВФ. «Умови російського кредиту більш вигідні - всього 5 % річних і жодних додаткових умов до нашого суспільства й українській економіці. Кредит МВФ обернувся б для нас підвищенням соціальних тарифів з подальшою девальвацією гривні», - заявив віце-прем'єр на засіданні круглого столу «Об'єднаємо Україну».

За даними Unicredit Bank, після узгодження з російським президентом Володимиром Путіним фінансових питань курс гривні по відношенню до долара відкотився до 8.25 - 27, так що проблема нестачі валютних резервів знімається. Коефіцієнти прибутковості стали колишніми.

Крім того, нова програма позички в сфері будівництва транснаціональних транзитних коридорів, затверджена в ході зустрічі глав країн, також вельми вигідна для України. Сприятливе географічне положення України в центрі євразійських транзитних коридорів зумовлює її становлення і розвиток як потужного європейського транзитної держави.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating