Олег Парасків: «Якби не тиск Америки, то можна було б створити єдиний простір без кордонів»

Своє обурення діями США по відношенню до України висловив народний депутат України Олег Парасків під час відкритої неполітичною дискусії « Перспективи економічного розвитку України в контексті інтеграційних процесів», яка відбулася 16-17 грудня в Києві.

«Якби не тиск нашої вельмишановної Америки на все, що відбувається в цьому світі, то, напевно, можна було б створити єдиний простір без кордонів – аж до Далекого Сходу. Але, на жаль, це невигідно домінанті нашої кульки земного – Америці, яка сповідує політику протистояння, розділення і владарювання. І тому виникають такі точкові конфлікти, точкове неприйняття приїзди МакRейнів на якійсь підставі до України та дача рад автономній абсолютно країні, яка веде свою внутрішню політику. І погрози «Ай-яй-яй!» і парламенту, і уряду, і президентові. От коли ці речі закінчаться у світі, тоді ми, напевно, зможемо говорити про єдиний економічний простір», – заявив Парасків.

Крім того він зазначив, що АР Крим завжди буде боротися за свою автономію: «Якщо піде питання роздраю в країні, то Крим категорично відстоюватиме свою абсолютну автономію, тобто піде на федералізацію. Це у тому випадку, якщо Захід захоче перекопати кордони екскаватором».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating