Суд засудив до штрафу і відпустив шістьох учасників заворушень у Києві

Шестеро заарештованих активістів визнали в суді свою вину у груповому порушенні громадського порядку під час мітингів у центрі столиці. Зазначені особи засуджені до покарання у вигляді штрафу та звільнені з-під арешту в залі суду

Так, сьогодні, 19 грудня, Печерський райсуд столиці визнав винним 27-річного випускника КНУ будівництва і архітектури, який був раніше арештований у зв'язку з масовими заворушеннями біля Адміністрації Президента 1 грудня повідомили в прокуратурі столиці .

17 грудня Шевченківський райсуд столиці оголосив вирок 22-річному уродженцю Черкас, який був раніше арештований у зв'язку з безладами у будівлі КМДА 1 грудня.

Також 17 грудня Шевченківським райсудом столиці затверджена угода про визнання провини стосовно 27-річного львів'янина, який також повністю визнав свою провину в груповому порушенні громадського порядку біля будівлі столичної мерії 1 грудня.

13 грудня, до прокуратурі повідомили, що троє раніше заарештованих активістів визнали в суді свою вину у груповому порушенні громадського порядку під час мітингів у центрі столиці.

У ході досудового слідства підозрювані беззастережно визнали факт своєї активної участі в груповому порушенні громадського порядку і погодилися на укладення угоди про визнання провини. З урахуванням щирого каяття підсудних та повного визнання ними провини в інкримінованому злочині, суд затвердив укладені угоди і призначив їм покарання у вигляді штрафу .

Крім того, 18 грудня вироком Печерського райсуду столиці 27-річний уродженець Львівської області, заарештований у зв'язку з безладами біля Кабміну, визнаний винним у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 345 КК України - погроза або насильство щодо працівника правоохоронних органів. У ході досудового слідства підозрюваний повністю визнав свою провину в інкримінованому йому злочині і підписав угоду про примирення з потерпілим .

Суд, враховуючи повноту зібраних доказів і примирення сторін, призначив обвинуваченому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 рік.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating