"Шелл" пообіцяла 2 млн.долл. соціальних інвестицій двом регіонам

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкин і віце-президент "Шелл" по розвідці і видобутку по Україні Грехем Тайлі 18 грудня підписали Меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомили в прес-службі "Шелл". Меморандум стосується діяльності у сфері соціальних інвестицій відповідно до Угоди про розділ продукції (СРП) на розвідку, розробку і видобуток вуглеводнів на Юзовській ділянці (Харківська і Донецька обл.). У меморандумі визначений підхід до розподілу соціальних інвестицій між регіонами і сферами діяльності на 2014 рік.

У 2014 році інвестори профінансують соціальні проекти обласного значення в Харківській і Донецькій областях на суму по 500 тис.долл. І ще 1 млн.долл. буде виділений на проекти районного або сільського значення в тих місцях, де інвестор вестиме геологорозвідувальні роботи.

Соціальні інвестиції будуть зосереджені, зокрема, в сферах забезпечення доступу до питної води, захисту довкілля, охорони здоров'я, особливо наданні невідкладній медичній допомозі, освіти, розвитку підприємництва. Проекти будуть визначені з врахуванням думки консультаційного комітету, до якого увійдуть представники "Шелл", ТОВ "Надра Юзовськая", державних органів різних рівнів, місцевих громад і громадських організацій. Під час відбору об'єктів соціальних інвестицій на 2014 рік перевага буде віддана проектам поліпшення добробуту громад саме тих сільських рад, на території яких буде почато геологічне вивчення надр згідно СРП.

24 січня 2013 г "Шелл", ТОВ "Надра Юзовськая" і Уряд України підписали угоду про розділ продукції (СРП) на розвідку, розробку і видобуток вуглеводнів на Юзовськом ділянці. Розмір ділянки - 7 тис. 886 кв.км. Початковий етап геологічного вивчення передбачає здобуття сейсмічних даних і буріння до 15 свердловин. До початку робіт "Шелл" проведе комплексну оцінку потенційної дії проекту на екологічне і соціальне середовище, а також на здоров'ї населення із залученням компанії "Environmental Resources Management".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating